Początki powstania firmy wiążą się z firmą Dolphin, której jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym  przedstawicielem na terenie Śląska.  Chemia Dolphin cieszy się rosnącym uznaniem ze względu na stabilną i wysoką jakość produktów w stosunku do ceny. Jakościowo konkurujemy z najlepszymi produktami na rynku wyprzedając konkurencję cenowo. Widząc jednak potrzeby klientów  do zaopatrywania ich przez jednego dostawcę wprowadziliśmy poszerzoną ofertę handlową. W chwili obecnej oprócz tzw. „motoru napędowego jakim są profesjonalne środki chemiczne Dolphin” posiadamy w sprzedaży materiały pomocnicze. W szczególności są to:

• czyściwa przemysłowe – renomowanych producentów o najwyższej i stabilnej jakości

ręczniki papierowe, papiery toaletowe

eksploatacyjne produkty  – ścierki, mopy, zmywaki, pady maszynowe i ręczne, worki na odpady

miotły, zamiatacze, zbieraki wody i olejów, wiadra

chemia pomocnicza – proszki do prania i czyszczenia, odświeżacze powietrza, środki do niwelowania niechcianych zapachów, mleczka,

Jesteśmy w stanie kompleksowo dobrać ofertę handlową do wymagań każdego klienta.  Na stronach naszej OFERTY HANDLOWEJ znajdziecie Państwo pełną gamę chemii profesjonalnej DOLPHIN radzącej sobie z każdym występującym zanieczyszczeniem oraz wybrane produkty z naszej oferty.  Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta dając Państwu pełną możliwość wyboru produktów. Od początku działalności stawiamy na jakość i terminowość  realizacji dostaw. Z pewnością uzgodnione warunki handlowe (rabaty, ceny, terminy dostaw) nie będą zmieniane bez Państwa wiedzy i aprobaty. Wszystkie proponowane produkty posiadają stosowne dopuszczenia do obrotu.   Zadowolenie klienta to dla nas podstawa. 

Równolegle do oferty handlowej prowadzimy dział techniczno-usługowy ukierunkowany w głównej mierze na oświetlenie. Dysponujemy zgranym zespołem techników znających się na powierzanych im do realizacji zagadnieniach.  Stawiamy na ludzi uczciwych, fachowych i pomysłowych.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do podjęcia współpracy.