Dolphin Green Tea

Swing

Madagaskar

Lemon

Grape


skoncentrowane odświeżacze powietrza

 

 

 

Właściwości:

Wysoce wydajny olejek zapachowy do np. sanitariatów o bardzo skutecznym i długotrwałym zapachu .Kompozycja zapachowa eliminuje przykre zapachy w pomieszczeniach, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości.

 

Sposób użycia;

Rozprowadzić wewnątrz muszli, pisuaru, pojemnika na szczotkę lub rozpylić w powietrzu.


Występuje w opakowaniach:

1 litrowych

0,5 litra

0,75 litra

5 litrów


Magiczna Kula

Odświeżacz powietrza w żelu, którego przyjemny zapach utrzymuje się przez długie miesiące ma estetyczny wygląd, a dodatkowo można w nim umieszczać przybory do pisania. Odkręcając go można regulować odpowiednią intensywność zapachu (cytrynowego, lawendowego, leśnego, morskiego lub kwiatowego – neutralizującego dym tytoniowy).

 

 


Gel Fresh

Odświeżacz powietrza w żelu, którego przyjemny zapach utrzymuje się przez kilka tygodni. Jego obudowa ma estetyczny wygląd. Odkręcając go można regulować odpowiednią intensywność zapachu.

 

 

 

 


Air Fresh - wkłady do odkurzacza

Zapachowy wkład do odkurzacza wypełnia pomieszczenie przyjemnym zapachem. Jest trwały i odświeża do momentu opróżnienia worka.

Dostępne w następujących zapachach:

  • leśnym
  • morskim
  • kwiatowym
  • cytrynowym

 

 

 

 

 


Air Magic - Mgiełka

Zapachowa Mgiełka to odświeżacz powietrza w płynie, który bardzo intensywnie odświeża powietrze w pomieszczeniach. Dostępny w różnorodnej kolorystyce, w następujących  wariantach:

  • kwiatowym
  • cytrusowym
  • leśnym
  • morskim
  • antytabak

 

 


Magic Cool -

Odświeżacz powietrza żel Brise

 

Długotrwały zapach wniesie do Twojego domu spokojną atmosferę iglastego lasu, cytrusów, konwalii, lawendy lub morskiej bryzy (zapachy do wyboru).  Brise Żel skutecznie odświeża powietrze we wszystkich pomieszczeniach w domu pozostawiając przyjemny, świeży zapach do około 30 dni.

Pojemność: 150 ml

 

 

 

 


Odświeżacz powietrza morski Brise

 

 

 

Skutecznie i szybko usuwa przykry zapach i odświeża powietrze w sypialniach, pokojach, kuchniach i łazienkach. Dostępne zapachy:
- citrus
- jaśmin
- konwalia
- leśny
- lawenda
- marine
- róża
- wiosenny deszcz

Pojemność 300 ml


 

AMBI PUR 3volution fresh new day odświerzacz elektryczny 3 zapachowy szt.

 

Urządzenie + wkład. Nowe 3-zapachowe odświeżacze powietrza co 45 minut zmieniają zapach. Posiadaja regulację mocy zapachu. Dostępne są w trzech wersajch: Fresh New

Day, Hevenly Flovers, Seaside Breezes.

 

 

 


 

AMBI PUR spray odświeżacz lavende

 

rozpyla zapach, nie pozostawia mokrej mgiełki
opakowanie 300ml

 

 

 

 


 

 

AMBI PUR DECORA Krystaliczne Żródło

 

Odświeżacz powietrza o pięknym długotrwałym zapachu, który zdobi wnętrze Twojego domu. Wysokiej jakości perfumy w płynie i specjalne opakowanie zapewniają trwały i piękny zapach przez 6 tygodni.

 

 

 


Nano Protect Silver Odour KillerWłaściwości

Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów. Dzięki nowatorskiej formule preparat pochłania niepożądane zapachy: zwierząt, potu, smażenia, gotowania, dymu tytoniowego, uwalniając jednocześnie przyjemny aromat. Zawiera aktywne nanocząsteczki. Zapewnia pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi okres czasu, skutecznie likwidując źródła ich powstawania. 

Zastosowanie:
Do neutralizacji zapachów. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy lecz całkowicie je neutralizuje. 
Nadaje się idealnie do stosowania w 
• kuchni, 
• garderobie, 
• samochodzie, 
• toalecie, 
• restauracji, 
• a także do spryskiwania mebli, przepoconej odzieży, butów. 

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnść. Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów. Pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej.Nano Protect Silver Aroma Playpens
- Preparat do deodoryzacji legowisk i kuwet zwierzęcych

Właściwości:
Nowoczesny preparat do deodoryzacji. Dzięki zastosowaniu aktywnych nanocząsteczek tworzy transparentną powłokę ochronną, która powoduje, że brud nie osadza się i nie odkłada warstwami. Zapewnia deodoryzację i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi okres czasu, skutecznie likwidując źródła ich powstawania. Znajduje zastosowanie także w samochodach.

Zastosowanie:
Do deodoryzacji legowisk.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić na powierzchnię, odczekać do wyschnięcia. Pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej. Stosować systematycznie.

 

 

 

 

 

 


 


Nano Protect Silver Bacteria Eliminator
- Preparat do deodoryzacji kojców i klatek zwierzęcych

Właściwości:
Nowoczesny preparat do deodoryzacji. Dzięki zastosowaniu aktywnych cząsteczek nanosrebra tworzy transparentną powłokę ochronną, która powoduje, że brud nie osadza się i nie odkłada warstwami. Zapewnia deodoryzację i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi okres czasu, skutecznie likwidując źródła ich powstawania. Znajduje zastosowanie także w samochodach.

Zastosowanie:
Do deodoryzacji legowisk.

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić na powierzchnię, odczekać do wyschnięcia. Pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej. Stosować systematycznie.


Nano Protect Silver Shoes - Preparat do butów


Właściwości
Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów wewnątrz obuwia, skutecznie walczy z nieprzyjemnymi zapachami. Zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra które zapewniają pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi okres czasu.

Zastosowanie
Do odświeżania butów. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy lecz całkowicie je neutralizuje.


Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić do wnętrza obuwia, zaczekać do wyschnięcia. Pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej.

 


 

Zamieszczamy wybrane pozycje z oferty handlowej, posiadamy pełen asortyment produktów dostępnych na rynku. W Celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.