Proszek do prania PERS
przeznaczony do białych i kolorowych tkanin.
Dostępne opakowania:
PERS 25kg

 Ariel z technologia M-ZIM 5 (enzymy 5 generacji – wnikają w tkanine) do tkanin białych i w jasnych kolorach. Dzięki formule, która działa już w 30°C skutecznie usuwa plamy z trawy, błota czy nawet z czerwonego wina, jednocześnie chroniąc ubrania. Ariel Automat White Flowers przeznaczony jest do prania automatycznego w temperaturach od 30°C do 90°C. Ariel ze znakiem EuroCompact to proszek skoncentrowany. Wystarczy nasypać o 1/3 proszku mniej, aby uzyskać doskonały efekt.
Ariel Color z technologia M-ZIM 5 (enzymy 5 generacji – wnikają w tkanine) do tkanin kolorowych. Dzięki formule, która działa już w 30°C skutecznie usuwa plamy jednocześnie utrzymując żywe barwy na tkaninach. Skutecznie usuwa plamy z trawy, błota czy nawet z czerwonego wina, jednocześnie chroniąc ubrania. Ariel Color przeznaczony jest do prania tkanin kolorach i ciemnych w temperaturach od 30°C do 95°C. Ariel ze znakiem EuroCompact to proszek skoncentrowany. Wystarczy nasypać o 1/3 proszku mniej, aby uzyskać doskonały efekt.

 

 

 

Produkty Rex to środki piorące do tkanin, przeznaczone do wszystkich rodzajów pralek. Dzięki aktywnym składnikom skutecznie wywabia plamy i zapewnia intensywność kolorów na długi czas. Nadaje się do codziennego prania.

 

 

 

Proszek do prania Major Domus jest przeznaczony do prania tkanin w pralkach oraz do prania ręcznego. Odpowiednio dobrana receptura pozwala na usuwanie plam po trawie, soku owocowym, tłuszczu, kawie i herbacie w temperaturze 30 stopni.
Komponenty zapachowe użyte w recepturze proszku sprawiają, że wyprane tkaniny zachowują przez dłuższy czas świeży i delikatny zapach.

 

 

Proszek Bryza jest przeznaczony do prania tkanin kolorowych. Nowa skoncentrowana Bryza zapewnia ci tyle samo prań w mniejszej ilości proszku. Skutecznie usuwa plamy z kawy, tłuszczu, owoców, herbaty czy wina. Sprawia, że ubrania świeżo i przyjemnie pachną.

 

 

 

 

Ariel White Flowers

· Ariel White Flowers pomoże Ci właściwie zadbać o Twoje ubrania. Teraz Ariel zawiera rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7, który wygładza włókna tkanin. Dzięki temu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Twoje ubrania będą idealnie czyste już od pierwszego prania i gotowe na spotkanie z przyszłymi trudnymi zabrudzeniami. Delikatny kwiatowy zapach sprawi zaś, że z prawdziwą przyjemnością będziesz nosiła ubrania wyprane w Ariel White Flowers.

· Ariel White Flowers przeznaczony jest do tkanin białych i jasnych. Sprawdza się w całym zakresie temperatur 30°C, 40°C, 60°C, 95°C. Zanim rozpoczniesz pranie, sprawdź na metkach jaka temperatura jest bezpieczna dla Twoich ubrań.

foto

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Ariel White Flowers 0,4 KG

· Ariel White Flowers 2 KG

· Ariel White Flowers 3 KG

· Ariel White Flowers 4 KG

· Ariel White Flowers 5 KG

· Ariel White Flowers 6 KG

Ariel Mountain Spring

· Ariel Mountain Spring nie tylko świetnie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, lecz także nadaje Twoim ubraniom świeży alpejski zapach.. Proszek zawiera nowy rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7, który wygładza włókna tkanin, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Twoje ubrania nie tylko będą idealnie czyste i to już od pierwszego prania, ale też będą pięknie pachnieć.

· Ariel Mountain Spring przeznaczony jest do prania tkanin białych i jasnych w temperaturach od 30°C do 95°C. Przed praniem sprawdź na metkach, jaka temperatura jest bezpieczna dla Twoich ubrań.

Ariel Mountain Spring

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Ariel Mountain Spring 2 KG

Ariel z Efektem Lenora

· Ariel z efektem Lenora z technologią Pro-Zim7 dzięki zawartości składników zmiękczających sprawia, że Twoje ubrania są delikatne i miękkie.

· Teraz zawiera dodatkowo rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7, który wygładza włókna tkanin. Dzięki temu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Twoje pranie będzie idealnie czyste, miękkie i świeże.

· Ariel z efektem Lenora przeznaczony jest do prania tkanin białych i jasnych w temperaturach od 30°C do 95°C. Rekomendujemy niskie temperatury, aby zachować jak najlepszy wygląd tkanin na dłużej.

ariel z efektem lenor oxygen.jpg

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Ariel z efektem Lenora 0,4 KG

· Ariel z efektem Lenora 2 KG

· Ariel z efektem Lenora 4 KG

· Ariel z efektem Lenora 6 KG

Płyn Ariel Regular

· Płyn Ariel Regular pomoże Ci właściwie zadbać o ubrania, które należy prać ręcznie oraz w niskich temperaturach. Dzięki zawartości rewolucyjnego systemu ochrony przed plamami Pro-Zim7, świetnie radzi sobie nawet z uciążliwymi zabrudzeniami. System ten wygładza włókna tkanin, powodując, że cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Twoje ubrania będą idealnie czyste i na długo utrzymają swój świetny wygląd.

· Płyn Ariel Regular przeznaczony jest do prania tkanin białych i jasnych. Pamiętaj, żeby zawsze przed włożeniem tkanin do pralki, sprawdzić na metkach zalecaną temperaturę prania.

płyn ariel regular

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Płyn Ariel Regular 1,5 L

· Płyn Ariel Regular 3 L

Ariel Color & Style

· Ariel Color & Style pomoże Ci właściwie zadbać o Twoje kolorowe ubrania. Teraz jeszcze skutecznej spiera uciążliwe zabrudzenia, gdyż zawiera rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7. System ten sprawia, że włókna ubrań zostają wygładzone. Dzięki temu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia, a kolory Twoich ubrań na dłużej pozostają żywe i intensywne.

· Ariel Color & Style przeznaczony jest do prania tkanin kolorach i ciemnych w temperaturach od 30°C do 95°C. Rekomendujemy niskie temperatury, aby zachować jak najlepszy wygląd tkanin na dłużej.

ariel color&style

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Ariel Color & Style 0,4 KG

· Ariel Color & Style 2 KG

· Ariel Color & Style 3 KG

· Ariel Color & Style 4 KG

· Ariel Color & Style 5 KG

· Ariel Color & Style 6 KG

Ariel Color z Efektem Lenora

· Ariel Color z efektem Lenora pomoże Ci właściwie zadbać o Twoje kolorowe ubrania, a dzięki zawartości składników zmiękczających sprawi, że tkaniny będą miękkie i świeże. Dodatkowo zawiera rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7, który wygładza włókna tkanin i powoduje, że cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Twoje ubrania będą idealnie czyste i miękkie.

· Ariel Color z efektem Lenora przeznaczony jest do prania tkanin kolorowych i ciemnych w temperaturach od 30°C do 95°C. Rekomendujemy niskie temperatury, aby zachować jak najlepszy wygląd tkanin na dłużej.

Ariel Color Z Efektem Lenora

Dozowanie:

dozowanie

Dostępne opakowania:

· Ariel Color z Efektem Lenora 0,4 KG

· Ariel Color z Efektem Lenora 2 KG

· Ariel Color z Efektem Lenora 4 KG

· Ariel Color z Efektem Lenora 6 KG

Płyn Ariel Color & Style

· Płyn Ariel Color & Style z technologią Pro-Zim7 idealnie dba o Twoje kolorowe ubrania, dzięki płynnej formule, która aktywuje się już w 30 stopniach,. Dodatkowo zawiera rewolucyjny system ochrony przed plamami Pro-Zim7, który wygładza włókna tkanin i sprawia, że cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Dzięki temu Twoje ubrania są idealnie czyste, a kolory wciąż tak żywe, jak po pierwszym praniu.

· Ariel Color & Style z technologia Pro-Zim7 jest przeznaczony do tkanin kolorowych. Pamiętaj, żeby zawsze przed włożeniem tkanin do pralki, sprawdzić na metkach zalecaną temperaturę prania.

płyn ariel color & style

Dozowanie:

dozowanie

Dostepne opakowania:

· Płyn Ariel Color & Style 1,5 L

· Płyn Ariel Color & Style 3 L

VIZIR ABSOLUTE
AlpineFresh do białego

Vizir Absolute Alpinie Fresh do białego idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji ubrań Twojej rodziny. Nie tylko dba o nieskazitelną biel, ale teraz dzięki rewolucyjnemu systemowi ochrony przed plamami sprawia, że ubrania w nim wyprane są zabezpieczone przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami jak błoto czy trawa. Vizir Absolute powoduje, że włókna tkanin zostają wygładzone, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia w trakcie prania. Od dziś nie musisz się już martwić plamami, a świeży alpejski zapach sprawi, że Twoja rodzina z prawdziwą przyjemnością będzie zakładać ubrania wyprane w Vizir Absolute Alpine Fresh.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

VIZIR ABSOLUTE
AlpineFresh do kolorów

Czy chciałabyś, aby kolorowe ubrania Twojej rodziny zawsze cieszyły oczy żywymi barwami? O to idealnie zadba Vizir Absolute Alpine Fresh przeznaczony do kolorowych ubrań. Dzięki zawartości rewolucyjnego systemu ochrony przed plamami, nowy Vizir sprawi, że nie będziesz musiała już martwić się ciężkimi zabrudzeniami. A to dlatego, że w trakcie prania Vizir Absolute wygładza włókna tkanin powodując, że cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Kolorowe ubrania Twojej rodziny będą idealnie czyste i pachnące nutą świeżego alpejskiego powietrza.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

VIZIR ABSOLUTE
z efektem Lenora do białego

Nowy Vizir Absolute z efektem Lenora do białego sprawi, że Twoje dzieci z prawdziwą przyjemnością naciągną na siebie ubranka. Dzieje się tak gdyż nowy Vizir zawiera składniki zmiękczające tkaniny oraz ekstrakt z kwiatu bawełny. Teraz w jego składzie możesz znaleźć również rewolucyjny system ochrony przed plamami, dzięki któremu już nie będziesz musiała martwić się ciężkimi do sprania zabrudzeniami. Dzieje się tak ponieważ w trakcie prania Vizir Absolute wygładza włókna tkanin, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Ubranka Twoich dzieci będą niezwykle miękkie, idealnie białe i zabezpieczone przed uciążliwymi plamami.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

VIZIR ABSOLUTE
z efektem Lenora do kolorów

Twoje dzieci nie chcą zakładać swoich kolorowych ubranek bo gryzą i nie są wystarczająco miękkie dla ich delikatnej skóry? Nowy Vizir Absolute z efektem Lenora do kolorów poradzi sobie z tym problemem. Dzięki zawartości składników zmiękczających tkaniny oraz ekstraktu z bawełny sprawi, że ubrania w nim wyprane będą przyjemne w dotyku. Dodatkowo zawiera rewolucyjny system ochrony przed plamami, który sprawi, że nie będziesz musiała już martwić się uciążliwymi zabrudzeniami. Dzieje się tak ponieważ w trakcie prania nowy Vizir Absolute wygładza włókna tkanin, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Kolorowe ubranka Twoich pociech będą cieszyć oczy żywymi barwami niczym po pierwszym praniu, dotykiem miękkości oraz nieskazitelną czystością bez śladu plam.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

VIZIR ABSOLUTE
Sensitive do białego

Wrażliwa skóra Twoich najbliższych wymaga szczególnej troski. Niestety coraz więcej środków piorących podrażnia ją. Odpowiedzią na ten problem jest Vizir Absolute Sensitive do białego, który nie tylko dba o idealną biel ubrań, ale zawiera również wyciąg z rumianku, który ma doskonałe właściwości kojące i łagodzące. Teraz dzięki rewolucyjnemu systemowi ochrony przed plamami, dodatkowo sprawia, że nie będziesz musiała już się martwić o ciężkie zabrudzenia. Nowy Vizir Absolute wygładza włókna tkanin, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Ubrania Twojej rodziny nie będą już drażnić ich delikatnej skóry, za to będą nieskazitelnie białe i czyste.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

VIZIR ABSOLUTE
Sensitive do kolorów

Nowy Vizir Absolute Sensitive do kolorów, nie tylko idealnie zadba o wrażliwą skórę Twoich najbliższych, ale również o to, by ich kolorowe ubrania cieszyły oczy żywymi barwami, jak po pierwszym praniu. Zawiera wyciąg z rumianku, znany z właściwości kojących i łagodzących, a dodatkowo w jego skład wchodzi rewolucyjny system ochrony przed plamami. Nowy Vizir Absolute wygładza włókna tkanin w trakcie prania, dzięki czemu cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i są łatwiejsze do usunięcia. Kolorowe ubrania Twojej rodziny będą delikatne dla jej wrażliwej skóry oraz idealnie czyste i zabezpieczone przed plamami.

Dostępne opakowania:

karton: 400g; torby: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg

Zamieszczamy wybrane pozycje z oferty handlowej, posiadamy pełen asortyment produktów dostępnych na rynku. W Celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.