IZO - OXY

Opis produktu: 

Izo oxy power

 

 

To proszek do czyszczenia bardzo trudnych zabrudzeń i plam. Nadaje się do szorowania urządzeń sanitarnych, a także garnków, zlewów, itp. Jest bardzo przydatny do utrzymania czystości w kuchni i łazience.

Zaletą proszku, oprócz wysokiej skuteczności, jest bardzo ekonomiczna cena oraz duża wydajność. Izo nie tylko nie rysuje czyszczonych powierzchni, ale także pozostawia je czyste i lśniące. Zawartość aktywnego tlenu i mikrogranulków zwiększa skuteczność działania.

Proszek do szorowania izo dostępny jest w trzech zapachach: grejpfrutowym, jabłko-mięta oraz morska bryza.

Produkt jest w opakowaniu z tworzywa sztucznego z zamknięciem umożliwiającym dozowanie.

 

Yplon

Opis produktu: 

Yplon

To proszek do szorowania urządzeń sanitarnych, kuchennych, naczyń emaliowanych i porcelanowych oraz silnie zabrudzonych powierzchni. Likwiduje wszelkie zabrudzenia, osady z mydła, rdzę, przypalone resztki jedzenia.

Proszek yplon można stosować do czyszczenia zlewozmywaków, kuchenek, wanien, umywalek, brodzików, muszli klozetowych, lodówek, blatów kuchennych, naczyń emaliowanych oraz ze stali nierdzewnej, wszelkich powierzchni metalowych, terakoty, czy glazury.

Doskonale radzi sobie w walce z opornym brudem i tłuszczem. Nadaje połysk, nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni. Ma przyjemny cytrynowy zapach. Opakowanie zawiera 1 kg produktu.

 

  

 

Zamieszczamy wybrane pozycje z oferty handlowej, posiadamy pełen asortyment produktów dostępnych na rynku. W Celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.