Dolphin HARD ALC

Płyn do zmywarek gastronomicznych

 

 

 

 

 

 

 

 

Uniwersalny, alkaliczny koncentrat do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Przeznaczony zarówno do wody twardej jak i miękkiej. Zalecany szczególnie do mycia szkła barowego, porcelany, galanterii szklanej i stalowej oraz tworzyw sztucznych odpornych na alkalia. Środek do użytku profesjonalnego z zastosowaniem systemów dozujących.

Sposób użycia: Zalecane dozowanie od 1-5 koncentratu na cykl, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń.

Dostępne opakowania:

5L

10L

20L

 


 

Dolphin DRY ACID

uniwersalny koncentrat nabłyszczający

 

 

 

 

 

 

 

 

Uniwersalny, kwaśny koncentrat nabłyszczający do wszystkich typów zmywarek gastronomicznych i przemysłowych. Przeznaczony do płukania naczyń, szkła i innych zmywalnych akcesoriów kuchennych. Usuwa napięcie powierzchniowe wody i nabłyszcza powierzchnie naczyń podczas procesu płukania, dzięki czemu na umytych naczyniach nie pozostają krople i nacieki wodne. Środek do użytku profesjonalnego z zastosowaniem systemów dozujących.

Sposób użycia: Zalecane dozowanie od 1-5 koncentratu na cykl, w zależności od jakości wody.

Dostępne opakowania:

5L

10L

20L

 

 

 

Zamieszczamy wybrane pozycje z oferty handlowej, posiadamy pełen asortyment produktów dostępnych na rynku. W Celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.