UNIVERSAL CLEAN / UNIVERSAL CITRO

 

preparaty do mycia i pielęgnacji mebli

 

 

 

 

Skład:
Niejonowe i anionowe związki powierzchniowo czynne, związki kompleksujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje pomocnicze.

Zastosowanie:
Gotowy do użycia, neutralny środek do codziennej pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych, wyposażenia mieszkań oraz elementów chromowanych i metaloplastyki, etc.
Nie pozostawia smug, odświeża, nabłyszcza, pozostawiając przyjemny zapach.

Sposób użycia:
Za pomocą spryskiwacza pokryć równomiernie rosą czyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką lub czyściwem papierowym.

Występuje w opakowaniach:
1 litrowych
5 litrowych
10 litrowych
20 litrowych

 


UNIVERSAL EXTRA / CITRO

 


koncentraty do powierzchni zmywalnych

 

 


 


Skład:
Niejonowe i anionowe związki powierzchniowo czynne, związki kompleksujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje pomocnicze

Zastosowanie:
Skoncentrowany, uniwersalny środek do codziennej pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych, wyposażenia mieszkań i posadzek. Neutralny w roztworze roboczym, delikatny dla czyszczonych powierzchni. Nie pozostawia smug, odświeża, nabłyszcza i pozostawia
przyjemny zapach.

Sposób użycia:
Stosować w postaci roztworu wodnego o stężeniu:
• mycie ręczne 25 ml / 10 l wody,
• mycie maszynowe 50 ml / 10 l wody.

Występuje w opakowaniach:
1 litrowych
5 litrowych
10 litrowych
20 litrowych


STAL CLEAN

 


Preparat do czyszczenia i pielęgnacji stali szlachetnej

 

 

 

Zastosowanie:
Gotowy do użycia preparat do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni i urządzeń ze stali szlachetnej. Dzięki unikalnej formule skutecznie usuwa tłusty brud, kurz oraz ślady dłoni, pozostawiając połysk i ochronę. Idealny do okapów, lodówek, obudowy piekarników ,płyt grzewczych, urządzeń kuchennych, klamek i wind.


Występuje w opakowaniach:
1 litrowych
5 litrowych
0,5 litra

0,75 litra


ECO UNIVERSAL

Ekologiczny środek do mycia mebli, ceramiki, przeszkleń

pH 7

 

 

 

 
Zastosowanie:
Gotowy do użycia, ekologiczny i uniwersalny, neutralny środek do mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni zmywalnych, mebli, wyposażenia pomieszczeń, szyb, luster oraz powierzchni ceramicznych i szkliwionych. Dzięki nowej formule skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, szybko odparowując, nie pozostawiając smug i zabezpieczając powierzchnie antystatycznie. Gwarantuje tym samym doskonałą przejrzystość wszelkim przeszkleniom, a powierzchniom szkliwionym nadaje naturalny połysk i zabezpieczenie. Nie stosować na powierzchnie skórzane i skóropodobne. Jest środkiem w pełni biodegradowalnym i przyjaznym dla środowiska, o bardzo trwałej i przyjemnej nucie zapachowej.

Sposób użycia:
Za pomocą spryskiwacza pokryć równomierną rosą czyszczoną powierzchnię a następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką lub czyściwem papierowym.

Występuje w opakowaniach:
0.5; 0,75; 1; 5; 10 litra