BEŻOWY

Doskonały do termicznego polerowania przy obrotach1000-3000 jak również 350-800 RPM. Tworzy b. wysoki połysk. Do stosowania na sucho lub przy użyciu preparatów.

 

 

NATURAL PLUS

Pad z dużą zawartością włosia naturalnego do pracy metodą High Speed pow. 1000RPM. Ułatwia uzyskanie efektu „mokrej podłogi”. 

 

 

 

ICE BLUE

Pad przeznaczony do codziennej pielęgnacji podłóg zakonserwowanych miękkim polimerem.

 

 

 

TOUCH STONE

Pad przeznaczony do krystalizacji powierzchni z kamienia naturalnego.

 


 

 

BIAŁY

Pad do polerowania wcześniej oczyszczonych, suchych powierzchni. Do użycia na sucho lub z preparatem myjąco-konserwującym w celu uzyskania wysokiego połysku.


 

 

PEACH

Pad do froterowania lub delikatnego, codziennego zmywanie powierzchni przy użyciu urządzeń. Usuwa ślady gumy z powierzchni.

 

 

 

CZERWONY

Pad do delikatnego mycia powierzchni polerowanych. Pielęgnacja podłóg zakonserwowanych przy użyciu środków.


 

 

NIEBIESKI

Pad przeznaczony do delikatnego szorowania przy użyciu detergentów lub intensywnego czyszczenia powierzchni metodą „Spray”. Usuwa silne zabrudzenia oraz ślady gumy.


 

 

ZIELONY

Pad do intensywnego szorowania lub delikatnego usuwania powłok konserwujących. Intensywnie usuwa zabrudzenia oraz ślady gumy.


 

 

BRĄZOWY

Pad przeznaczony do usuwania powłok konserwujących na sucho lub przy użyciu środków typu „Stripper”. Intensywnie usuwa wosk, polimer i zabrudzenia.


 

 

CZARNY

Pad do intensywnego usuwania powłok konserwujących. Doczyszczanie posadzek twardych.


 

 

GRAPHITE

Super pad do szybkiego usuwania grubych warstw powłok polimerowych. Skraca czas pracy. Wyjątkowo trwały odporny na ścieranie.

 

 

 

 

 Zamieszczamy wybrane pozycje z oferty handlowej, posiadamy pełen asortyment produktów dostępnych na rynku. W Celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.