Czym się zajmujemy

zakres działalności usługowej

Równolegle do oferty handlowej prowadzimy dział techniczno-usługowy ukierunkowany w głównej mierze na oświetlenie. Dysponujemy zgranym zespołem techników znających się na powierzanych im do realizacji zagadnieniach. Stawiamy na ludzi uczciwych, fachowych i pomysłowych.

Realizujemy kompleksowo:

NAPRAWY OŚWIETLENIA – naprawy opraw oświetleniowych, bilbordów reklamowych, modernizacje szynoprzewodów, wymiany zużytych źródeł światła, wymiana transformatorów i układów rozruchowych, modułów awaryjnych, itp…

NAPRAWY ELEKTRYCZNE – modernizacje instalacji elektrycznych n/n, ś/n, szynoprzewodów, okresowe pomiary kontrolne, badania termowizyjne, systemy zabezpieczeń przeciw włamaniowych, itp

ZMIANY ARANŻACJI WITRYN – przebudowy, oklejania, malowania, montaże witryn, itd…

HANDEL – hurtowa sprzedaż: źródeł światła wszystkich typów, opraw oświetleniowych, przewodów i kabli, osprzętu elektrotechnicznego, aparatury modułowej, stateczników, układów zapłonowych, taśm elektroizolacyjnych, itp…

 Dzięki stale rosnącej jakości usług i rozwojowi firmy nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami osprzętu oświetleniowego, elektro-technicznego, źródeł światła. Jesteśmy w stanie sprowadzić typowe jak i trudno dostępne, specjalistyczne czy już wycofane z produkcji a potrzebne Państwu materiały.

W swojej ofercie posiadamy KOMPLETNĄ ofertę źródeł światła, włącznie ze źródłami specjalistycznymi. Współpracujemy w tej dziedzinie z najlepszymi na rynku dostawcami.

Stale prowadzimy współpracę z sieciami sklepów czołowych i renomowanych marek. Prace wykonujemy na materiałach własnych, dobieranych z odpowiednią dbałością o jakość i parametry lub powierzonych przez klienta.

Zawsze oferujemy Państwu produkty na korzystnych warunkach handlowych, niejednokrotnie udzielając rabatów niemożliwych do uzyskania samodzielnie i w innych firmach.

Terminy wykonywania zleconych prac uzgadniamy wspólnie z klientem, aby nasza praca była dla Państwa jak najmniej uciążliwa.

 W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną na adres serwis@limpio.pl