Kilka informacji

Kim jesteśmy?

Początki powstania firmy Limpio wiążą się rozpoczęciem współpracy z producentem Dolphin, której jesteśmy najstarszym i autoryzowanym przedstawicielem na terenie Śląska. Chemia Dolphin cieszy się rosnącym uznaniem ze względu na stabilną i wysoką jakość produktów w stosunku do ceny. Jakościowo konkurujemy z najlepszymi produktami na rynku wyprzedając konkurencję cenowo. Widząc jednak potrzeby klientów do zaopatrywania ich przez jednego dostawcę wprowadziliśmy poszerzoną ofertę handlową. W chwili obecnej oprócz tzw. „motoru napędowego jakim są profesjonalne środki chemiczne „Dolphin” posiadamy w sprzedaży materiały pomocnicze. W szczególności są to:

 czyściwa przemysłowe – renomowanych producentów o najwyższej i stabilnej jakości

 ręczniki papierowe

– papiery toaletowe

eksploatacyjne produkty – ścierki, mopy, zmywaki, pady maszynowe i ręczne, worki na odpady

 miotły, zamiatacze, zbieraki wody i olejów

– wiadra oraz wózki sprzątające

– chemia pomocnicza– proszki do prania i czyszczenia, odświeżacze powietrza, środki do niwelowania niechcianych zapachów, mleczka, itp…

Jesteśmy w stanie kompleksowo dobrać ofertę handlową do wymagań każdego klienta. Na stronach naszej OFERTY HANDLOWEJ znajdziecie Państwo pełną gamę chemii profesjonalnej DOLPHIN radzącej sobie z każdym występującym zanieczyszczeniem oraz wybrane produkty z naszej pozostałej oferty. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta dając Państwu pełną możliwość wyboru produktów. Od początku działalności stawiamy na jakość i terminowość realizacji dostaw. Z pewnością uzgodnione warunki handlowe (rabaty, ceny, terminy dostaw) nie będą zmieniane bez Państwa wiedzy i aprobaty. Wszystkie proponowane produkty posiadają stosowne dopuszczenia do obrotu. Zadowolenie klienta to dla nas podstawa.

Równolegle do oferty handlowej prowadzimy dział techniczno – usługowy ukierunkowany w głównej mierze na oświetlenie. Dysponujemy zgranym zespołem techników znających się na powierzanych im do realizacji zagadnieniach. Stawiamy na ludzi uczciwych, fachowych i pomysłowych.

dane w szybkich cyfrach

0 +
zadowolonych klientów
0
rok rozpoczęcia działalności
0
wdrożonych rozwiązań

Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.