STACJA SZYBKIEGO TANKOWANIA

opis produktu

Stacja szybkiego tankowania do napełniania maszyn czyszczących, zalecana wszędzie tam gdzie wymagana jest szybka gotowość maszyny do pracy. Stacja napełnia się automatycznie do poziomu zadanego, nie wymaga dodatkowej energii pomocniczej. Po osiągnięciu określonego poziomu stacja wyłącza pobór roztworu roboczego oraz wody do zbiornika. Tankowanie maszyny czyszczącej odbywa się za pomocą elastycznego węża podłączonego do zbiornika i zakończonego wylewką spustową wraz z zaworem. Możliwość regulacji dozowania środka chemicznego poprzez wymienne dysze. Pojemność zbiornika buforowego na gotowy roztwór roboczy 150 - 170 litrów.

DOZOWNIK NAŚCIENNY

opis produktu

Przepływowy dozownik czterofunkcyjny z możliwością tworzenia czterech rodzajów stężeń tego samego preparatu lub czterech różnych rodzajów środków chemicznych o tym samym lub podobnym stężeniu.

DOZOWNIK LU-1 WKRĘCANY DO BUTELEK 1L

opis produktu

Dozownik do butelek 1 litrowych z podziałką od 10 ml do 25 ml, służy do precyzyjnego dozowania preparatów. Dozowanie odbywa się poprzez naciśnięcie butelki do pożądanej ilość środka czyszczącego. Dozownik pozwala na zachowanie kontrolowanego zużycia środka, zapobiega rozlewaniu podczas przelewania preparatu. Dozownik można stosować wielokrotnie przekładając go do nowo zakupionej butelki 1L.

RĘCZNA POMPKA DOZUJĄCA

opis produktu

Pompka dozująca przeznaczona do dozowania płynów. Pasuje do kanistrów 5L, 10L, 20L. Jednorazowo pompka dozuje do 30ml płynu, pozwala na oszczędne i ekonomiczne gospodarowanie płynami myjącymi.